MENU
klinika

Tabela

Numërimi i votave në Durrës, kandidatja e PS në avantazh

01.07.2019 - 07:40

Në Bashkinë e Durrësit gara mes dy kandidateve, Valbona Sako e Partisë Socialiste dhe Valbona Sakollarit të Bindjes Demokratike ka nisur me një diferencë të thellë.

Nga numërimi i 34 kutive ne Durrës, ku në total janë 324 qendra votimi, rezulton një diferencë prej 3300 votash në favor të kandidates së PS.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËNI hetuar për deklarim të rremë të pasurisë

Dërgohet në gjyq dosja për ish-prokurorin (EMRI)

Kryebashkiaku kërkon të bëjë betimin

Shqyrtohet sot kërkesa e Fredi Belerit

Nën akuzë për shpërdorim detyre

SPAK mbyll hetimet për Vangjush Dakon