MENU
klinika

Parashikimi

Zbuloni si pritet të jetë moti sot!

06.07.2019 - 08:23

Sipas Meteoalb, Shqipëria do të karakterizohet nga kthjellime dhe vranësira në zonat malore dhe juglindore.

Temperaturat do të luhaten nga 17-38 gradë Celsius.

Era do të fryjë me shpejtësi 30 km/h në drejtimin veriperëndimor duke shkaktuar në det dallgëzim 2 ballë.