MENU
klinika

Një i plagosur

Aksident i rëndë në Lezhë, makina përplaset me betonieren

16.09.2019 - 16:24

Nje aksident i rëndë ka ndodhur sot në hyrje të qytetit të Lezhës.

Mësohet se një automjet tip benz është përplasur nga një betoniere ku për pasojë është plagosur një person.

kolana e librave

Siç raportohet, përplasja ka qenë e fuqishme duke shkaktuar përplasjen e mjetit tip benz edhe me një furgon mallrash.

Rruga ka mbetur e bllokuar prej aksidentit dhe policia ndodhet në vendin e ngjarjes për zbardhjen e shkaqeve.