MENU
klinika

“Po bëhemi 3!”

Fatma konfirmon shtatzëninë me foton më të ëmbël

24.09.2019 - 21:38

Fatma Methasani do të bëhet nënë!

Moderatorja ishte përfolur prej kohësh që ishte në pritje të ëmbël, dhe vetëm sot e ka konfirmuar zyrtarisht përmes një postimi mjaft të ëmbël.

Ajo shfaqet duke përqafuar partnerin Alfio në një foto të bukur të publikuar në Instagram. Në duar mban ekon e bebushit ndërsa nga zemra i burojnë fjalët më të ndjera:

 

View this post on Instagram

 

Kur dashuria është shumë e madhe për tu mbajtur në dy zemra, vjen në jetë një zemër e tretë! #pobehemi3 #parentstobe

A post shared by Fatma Methasani (@fatma_methasani) on

“Kur dashuria është shumë e madhe për tu mbajt në dy zemra, vjen në jetë një zemër e tretë!”, shkruan Fatma ndërsa jep lajmin se do të bëhen tre vetë në familje.

Alfio shihet teksa pozon me kurriz nga aparati, ndërsa në sy bie kapuçi i tij me fjalën “baba” të shkruar.

Në fund të muajit korrik u përhap lajmi se moderatorja e njohur Fatma Methasani dhe shefi i kuzhinës, Alfio Rrotani, do të bëhen prindër për herë të parë.

Burime pranë dyshes tregojnë se Fatma e ka kaluar tremujorin e parë të shtatzënisë ndërsa ende nuk është zbuluar gjinia e bebit.