MENU
klinika

Foto/ Në “Elbasan Arena”

Ilir Meta vishet kuq e zi, gati për të mbështetur Kombëtaren

10.09.2019 - 19:01

Presidenti Ilir Meta pas një dite intensive dhe takime me Komisionin e Venecias, ka shpërndarë një foto i veshur kuq e zi, ku thotë se është gati për të ndjekur sfidën mes Shqipërisë dhe Islandës, sfidë kjo që do luhet në mbrëmje  në stadiumin “Elbasan Arena”.

69841698 2477738852272373 1040112771238199296 N

Kreu i Republikës ka qenë shumë aktiv, ndërsa nuk ka nguruar të përcjellë mesazhet motivuese drejtuar djemve të Kombëtares në përballjen e sotme ndaj Islandës. Kjo sfidë , e cila është e vlefshme për eliminatoret e “Euro 2020” vjen pas disfatës kundër kampionëve të botës, Francës, e cila tre ditë më parë arriti të shënojë katër gola në portën e Thomas Strakoshës.

kolana e librave

Si presidenti ashtu edhe kryeministri Edi Rama kanë dhënë mbështetje maksimale për kombëtaren duke  ftuar qytetarët të ndjekin përballjen e sotme në stadiumin e qytetit të Elbasanit, “Elbasan Arena”.

“Nga kafja e lagjes: Gati për “Elbasan Arena”! 🇦🇱”-shkruan Meta.

Shifrat e fundit mbi koronavirusin

Harta/ Italia dhe Koreja e Jugut me alarm të kuq

"Përgatituni dhe ju për koronavirusin"

OBSH paralajmëron Afrikën

Dom Gjergj Meta mesazh të fortë pas krimit në Mirditë

“Çfarë kobi! Tre vajza të vogla fjetën pa nanën e tyre”