MENU
klinika

Çfarë paralajmëron kryeministri?

‘Pas Lasgushit dhe Migjenit do të ulet dhe Naimi’

29.09.2019 - 13:59

Pas lajmit që dha për Migjenin, kryeministri Edi Rama ka dhënë detaje në lidhje me avionin tjetër shqiptar, Naimi, që pritet t’i shtohet linjës ‘Air Albania’.

Përmes një mesazhi në ‘Facebook’ kreu i qeverisë tha se Naimi do të jetë gati për destinacione drejt Europës përpara vitit të ri.

“Ka lezet?
Pranë Lasgushit ka mbërritur edhe Migjeni, gati për fluturimet e Italisë nga Rinasi, ku përpara Vitit të Ri do të ulet dhe Naimi, për destinacionet e tjera europiane?
#ShqipëriaqëDuam??☀️”, shkruan Rama.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


"Drejtësia shqiptare do luftojë korrupsionin"

“Pastrim madhor”/ Rama paralajmërim të ashpër nga OKB

"Mbështetës të rrugëtimit të Shqipërisë drejt BE"

Rama takon Philip Reeker dhe Mathew Palmer

“Kushtet e përcaktuara i bëjnë mirë vendit”

Rama flet për vendimin gjerman: Merkel theu barrierën…