MENU
klinika

Aksioni

Drogë nga Ekuadori? Policia merrr në kontroll portin e Durrësit

15.10.2019 - 14:08

Policia ka ushtruar një kontroll anti-drogë në një kontejner me banane në Portin e Durrësit pas dyshimeve për drogë.

Mësohet se policia ka zhvilluar një aksion anti-drogë në një kontejner që kishte ardhur nga Ekuadori në portin Durrës.

Nga kontrolli nuk është gjetur drogë por është konstatuar se vula e kontejnerit ishte e dëmtuar.

Dyshohet se transportohej nga Libia drejt vendit tonë

Kapen 3 peshkarexha me naftë kontrabandë në Durrës

Komisariatet e Vorës dhe Krujës kalojnë nën administrimin e Tiranës

Hyjnë në fuqi ndryshimet e reja në strukturat policore

Nis gjyqi për dy ngjarjet që tronditen Durrësin

‘Zbërthehet’ ushtari i Nuredin Dumanit

"Po punohet për shtrirjen e shtresave të rërës"

Gati për sezonin/ Rama publikon pamje nga plazhi i Durrësit