MENU
klinika

Emri/ Ja çfarë thotë policia

Gjendet i pajetë në banesë një person në Durrës

24.10.2019 - 16:07

Një person është gjetur pa shenja jete në një apartament në lagjen numër 16 në Durrës.

Policia ka shkuar menjëherë në vendin e ngjarjes. Në banesë janë gjetur po ashtu edhe shenja gjaku.

Rupi hetimor ka nisur hetimet, kurse trupi i pajetë është dërguar drejt morgut për ekspertizë mjeko-ligjore.

Viktima është identifikuar nga policia dhe është shtetasi Dashamir Harapaj, 66 vjeç. Ende nuk ka arsye zyrtare për vdekjen e tij.

Njoftimi i policisë:

Durrës/ Informacion paraprak

Më datë 24.10.2019, ora 15:00, ka shkuar me ambulancë  pa shenja jete, në Spitalin Rajonal Durrës, shtetasi D.A., rreth 55 vjeç, banues në  Durrës. Nga kqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune, dyshohet për vdekje natyrale.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor  dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Dyshohet se transportohej nga Libia drejt vendit tonë

Kapen 3 peshkarexha me naftë kontrabandë në Durrës

Komisariatet e Vorës dhe Krujës kalojnë nën administrimin e Tiranës

Hyjnë në fuqi ndryshimet e reja në strukturat policore

Nis gjyqi për dy ngjarjet që tronditen Durrësin

‘Zbërthehet’ ushtari i Nuredin Dumanit