MENU
klinika

Dyshimet e para

Hidhet nga kati i 5-të i pallatit, vdes 42-vjeçarja

02.10.2019 - 20:32

Një ngjarje e rënda ka ndodhur pasditen e sotme në Tiranë.

Një grua 42-vjeçare është hedhur nga kati i pestë i pallatit dhe për pasojë ka humbur jetën.

Rreth orës 17:35 në rrugën “Hysen Gjura”, dyshohet se në kushte të rënduara psikologjike, është vetëhedhur nga kati i 5-të i banesës shtetasja  S. H., 42 vjeçe,  ku si pasojë ka ndërruar jetë”, njofton policia.

Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendngjarje, ku dhe po punojnë për zbardhjen e rastit.