MENU
klinika

Nuk duket një rastësi...

Reperi gjerman Brado vjedh këngën shqiptare

19.10.2019 - 18:07

Ledri Vula është një nga artistët më të preferuar shqiptarë si dhe numëruesi i shumë klikimeve e hiteve të njëpasnjëshme. 

Suksesi i tij sigurisht që ka kaluar dhe kufinjtë shqiptarë por këtë rradhë ai nuk ka shpëtuar dhe nga vjedhja e muzikës së këngës së tij në bashkëpunim me Lubi B, “Krejt shokt e mi”.

kolana e librave

Reperi i njohur gjerman, Brado, ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor, por kënga e tij e fundit, “Steige ein”, po del të jetë plagjiaturë e prodhimit muzikor shqiptar. 

Kënga është pjesë e albumit më të fundit nga reperi gjerman, me titull “DB1” dhe kjo nuk është hera e parë që reperët shqiptarë bien pre e vjedhjeve nga artistët gjermanë.

E prisnit me padurim dhe ja ku e keni!

Më në fund Mozzik publikon këngën e re!

Getoari ka ditëlindjen, dedikimi i Marinës

“Doja të të uroja më të mirat, por ti tashmë më ke mua”

Eksperienca ka qenë e zymtë për njerëzit

Gjashtë muaj që ndryshuan botën

Bëri për vete gjithë shqiptarët me rolin e ‘Sadnës’

Aktorja flet për jetën e saj private: Kam qenë e pafat!