MENU
klinika

Zbuloni me cilën këngë

Rita Ora rrëmben çmimin ‘Latin American Music Awards 2019’

21.10.2019 - 17:03

Këngëtarja shqiptare Rita Ora vazhdon të korrë sukses në arenën ndërkombëtare.

Ajo ka rrëmbyer çmimin për videon më të mirë në “Latin American Music Awards 2019” me këngën “R.I.P” në bashkëpunim me Sofia Reyes dhe Anit.

kolana e librave

Vajzat e publikuan në mars të këtij viti këngën “R.I.P”, që numëron 134 milionë klikime në Instagram.

Në këtë kategori, Rita mposhti emra të njohur siç janë Maluma, Daddy Yankee, Camila, e të tjerë.

Në mbrëmjen e “Latin American Music AWards 2019” ishte vetëm Sofia Reyes, e cila mori çmimin. Rita aktualisht ndodhet në Meksikë, ku po shkëlqen në koncerte.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Çiljeta Xhilaga tregon experiencën e pazakontë 

” A egzistojnë vërtetë alienët?”


Për këtë sezon veror, ndryshe...

5 librat që rekomandon Bill Gates

Reagimi i televizionit "flakë më flakë"

Agron Llakaj i drejtohet AMA-s për reality-shown e TopChannel

"Më la lidhur deri kur u zgjuan gjelat e Surrelit"

Kryeministri fiksohet pas filmit “Gangs of London”

Dhe.. jo! Nuk është bashkëshortja!

Lorik Cana zbulon se për kë është tepër xheloz

‘Ke ndër mend të bësh një bebe?’

Besa Kokëdhima tregon kur do të bëhet nënë