MENU
klinika

Thashethemet qenkan të vërteta!

Dy markat më të mëdha të modës bëhen bashkë!

08.11.2019 - 18:16

Thashethemet e dala muajin e kaluar qenkan të vërteta!

“Prada” ka njoftuar zyrtarisht projektin e saj të ardhshëm me “Adidas”.

Duke postuar në faqen e saj të internetit, brand-i i njohur italian publikoi një imazh të dy kutive të këpucëve “Adidas” të vendosura në një çantë “Prada”, si dhe njoftoi se projekti do të dalë së shpejti.

 

View this post on Instagram

 

kolana e librave

#Pradaforadidas @Prada. Coming soon. adidas.com/Prada

A post shared by adidas Originals (@adidasoriginals) on

Bëhet fjalë për një palë atlete që thuhet se do të quhen “Adidas Prada Sailing” dhe do të vijnë në ngjyrë të bardhë, argjendi dhe të kuqe.

Gjatë javëve në vijim, do të kemi edhe imazhet zyrtare dhe informacione për daljen në treg të super atleteve.

Video e frikshme/ “Shpresoj të mos vdes”

Reperi kafshohet nga gjarpri gjatë xhirimeve të klipit

" Nuk bën ndryshim në jetën time..."

Pas ndarjes nga Mozzik, Loredana tregon të vërtetat

Katër vite pas prishjes së shoqërisë

Albana i shkruan mesazhin më të bukur Eneda Tarifës

“Dashuri me shikim të parë, ajo kishte turp”

Artisti tregon si u njoh me vajzën e Stefi Priftit