MENU
klinika

Surpriza e Ramës dhe Bashës

I pari i Gjilanit feston 50-vjetorin

09.11.2019 - 14:46

Lutfi Haziri, një nga figurat e rëndësishme të “LDK”-së, i pari i komunës së Gjilanit, ka festuar dje ditëlindjen e 50-të.

Në shtëpinë Lutfi Hazirit festa ishte organizuar nga bashkëshortja e tij, këngëtarja Myrvete Bajrami-Haziri, ndërkohë që në adresë të tij.

Përmes videoprojektorëve mesazhe dhe urime për Hazirin janë përcjellë edhe nga Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama dhe kryetari i “PD”-së, Lulzim Basha.