MENU
klinika

Ja çfarë ka ndodhur me të

Nuk do e njihni/ E mbani mend këngëtarin e hitit ‘Profesori’?

09.11.2019 - 10:21

Me siguri të gjithë e mbani mend këngën “Profesori”, të publikuar më shumë se 10 vite më parë e që asokohe dëgjohej e këndohej nga të gjithë.

Duke qenë se kanë kaluar kaq shumë vite, me siguri jeni kuriozë ç’bëhet me këngëtarin Antre.

Antre vazhdon karrierën e tij si këngëtar dhe ka sjellë disa këngë të reja duke vazhduar të jetë aktiv në muzikë.

Madje pak kohë më parë ai e rikthyeu sërish këngën “Profesori” në një version tjetër.

kolana e librave

Duket se vitet e kanë  ndryshuar shume këngëtarin për ta sjellë atë me një pamje me rinore dhe të freskët.

E sigurt, nëse nuk do t’ju tregonim kush ishte djali në foto, akujt nuk do t’i shkonte mendja tek këngëtari i këngës ‘Profesori’.