MENU
klinika

" Nuk bën ndryshim në jetën time..."

Pas ndarjes nga Mozzik, Loredana tregon të vërtetat

11.11.2019 - 19:18

Loredana dhe Mozzik janë padiskutim dyshja më  e komentuar e momentit.

Prej disa kohësh ata i kanë dhënë fund marrëdhënies së tyre dhe herë pas here bëjnë deklarata thumbuese në rrjetet e tyre sociale.

Përsa i përket ndarjes, Loredana ka qenë gjithmonë ajo që ka dhënë më tepër detaje dhe së fundmi është ndalur të flasë sërish për një radio zvicerane.

kolana e librave

E pyetur se si ia del tani që është e ndarë, Loredana ka treguar se Mozzik nuk e ka ndihmuar në karrierën e saj, personat që e kanë bërë të ecë para punojnë ende me të.

“Ai nuk është se bën ndryshim në jetën time, ne shumë rrallë bënim gjëra së bashku turneu ishte ai që na bashkonte.  Njerëzit që më kanë ndihmuar ende bashkëpunojnë me mua ata që e bëjnë punën e vërtetë. I dashuri im ishte atje me mua vetëm se ne ishim bashkë. Ai nuk punoi me të vërtetë në biznes, ai ishte vetëm atje, ai është babai i vajzës sime, dhe kjo gjë nuk do të ndryshojë asnjëherë, është burri im ose ishte kjo nuk ka rëndësi ai do të jetë gjithmonë pjesë e jetës sime“, është shprehur reperja.

Momentalisht ajo vazhdon jetën e saj në Gjermani, ndërsa Mozzik është kthyer në vendlindje, aty ku po punon edhe për projekte të reja muzikore.

Feston 77-vjetorin e ditëlindjes

Mick Jagger, pushime ëndrrash në Toscana

Me kë është bashkuar kësaj radhe?

Besa Kokëdhima po sjell një këngë të re

Pyetja që shton dilemat tek Luana Vjollca

Dasmë këtë vit?