MENU
klinika

Kursi

Bursa dhe këmbimi valutor, 25 Janar 2020

25.01.2020 - 08:17

Monedha e eurozonës nuk ka ndryshuar nga dita e djeshme duke qëndruar në vlerat e 122.20 lekëve.

Dollari amerikan, mbërrin në vlerën e 110.60 lekëve.

Paundi britanik gjithashtu ka pësuar ndryshim positiv duke arritur në vlerën e 144.80 lekëve.

Dollari kanadez, gjithashtu ka rend rritës duke kapur vlerën e 84.50 lekëve.

Franga zvicerane, ditën e sotme kap vlerën e 113.60 lekëve.

konica ekonomiakonica ekonomia mobile

Ndryshimit positiv nuk i ka shpëtuar as jeni japonez duke shkuar në vlerën e 1 lekëve.

Zbuloni më tej çmimet e naftës në tregjet ndërkombëtare më tej tarifat e arit, argjendit, linjave ajrore dhe telefonike, të cilat njëlloj kanë pësuar një rritje të ndjeshme.

Më poshtë gjeni grafikën për më shumë informacion: