MENU
klinika

Policia jep detajet e para

Dy makina përplasen në aksin Lezhë-Shkodër, 1 viktimë

16.01.2020 - 13:28

Një aksident me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur para disa minutash në segmentin rrugor Lezhë-Shkodër.

Nga përplasja e dy automjeteve ka mbetur një person i pajetë.

Sipas njoftimit të policisë, aksidenti ka ndodhur pranë fshatit Piraj.

Lezhë/Informacion paraprak

Në aksin rrugor Shkodër-Lezhë, në vendin e quajtur ” Piraj”, automjeti me drejtues M.N. është përplasur me automjetin me drejtues ende i paidentifikuar, i cili për pasojë ka humbur jetën

Drejtuesi i mjetit shtetasi N.M., është shoqeruar në Komisariat për veprime të mëtejshme

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po vijon punën për sqarimin e rrethanave te aksidentit si dhe identifikimin e drejtuesit të mjetit që ka humbur jeten

Favorizoi djalin e Tom Doshit pas aksidentit

Pezullohet Shefi i Qarkullimit në Lezhë

Në by-passin e Murrizit ka rënie të vazhdueshme të gurëve

Rruga e Arbrit përmbytet nga shiu, vështirësohet qarkullimi

Një itinerar udhëtimi nëpër fshatra, ferma, shtigje e rafting

‘Forbes’ zgjedh Shqipërinë për aventurë emocionuese