MENU
klinika

"Lamtumirë Xhodë!"

‘S’kam fjalë’, kryeministri Rama i pikëlluar për ndarjen nga jeta të Xhevdet Ferrit

16.01.2020 - 19:32

Kryeministri Rama ka dhënë një mesazh ngushëllimi për vdekjen e aktorit Xhevdet Ferri.

Ai shprehet se nuk ka fjalë në këto momente dhe i drejtohet me emrin Xhodë duke i thënë lamtumirë.

foto galeri

Aktori i mirënjohur vdiq ditën e sotme në një moshë të re. Bëhet me dije se pas shumë betejash me sëmundjen e rëndë aktori nuk arriti të mbijetonte.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN