MENU
klinika

Një ditë pas masave për koronavirusin

Ambasadorja Yuri Kim takim në Kryeministri

10.03.2020 - 10:34

Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Yuri Kim, ka shkuar këtë paradite në Kryeministri.

Mësohet se ambasadorja Kim po zhvillon një takim në Kryeministri, por nuk bëhen ende e ditur se më është takuar.

Ky takim vjen vetëm një ditë pasi në Shqipëri u konfirmuan rastet e para me koronavirus dhe kryeministri Edi Rama urdhëroi mbylljen e të gjitha shkollave, aktiviteteve kulturore e sportive, dëgjesave publike, etj.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


SHBA kthen mendje për Konferencën e Donatorëve

Rama: Do ta rrisin shumën e deklaruar në Bruksel