MENU
klinika

Vendime karantine

Bella Hadid guxoi! Modelja ndryshon look

23.04.2020 - 10:10

Bella Hadid thjesht bëri diçka për të cilën pa dyshim mund të mendojmë në karantinë: preu baluket e saj.

Supermodelja postoi në Instagram Stories të hënën, për të zbuluar pamjen e re dhe është e mrekullueshme. Kur i kthen në anë, ato duken plotësisht elegante.

View this post on Instagram

TY FOR BLESSING US W NEW VIDS ? #bellahadid @bellahadid

A post shared by "BHV" (@bellahadidvideos) on

Është e paqartë se çfarë gërshërësh përdori për këtë prerje ose si e bëri këtë, por rezultati përfundimtar është zjarr. Të paktën, me këtë procedurë, Hadid hoqi mendjen nga karantina.

Javën e kaluar Hadid u shfaq me flokë gri, por rezultoi se ishte thjesht një filter dhe nuk i kishte lyer me të vërtetë ato. Pas shumë eksperimentesh me ngjyrën e flokëve, të cilat Hadid i ka nisur që në moshën 14-vjeçare, tani shprehet se dëshiron të kthehet përsri në bionde.