MENU
klinika

Parashikimi

Mësoni si do të jetë moti sot!

26.04.2020 - 07:00

Sipas Institutit të Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit, ditën e sotme, e diel, dt. 26 Prill 2020, nuk ka reshje në të gjithë qarqet.

Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:
në bregdet: 10/ 20°C
në vendet e ulëta: 9 / 22°C
në vendet malore: 4 / 17 °C

Era pritet të fryjë e lehtë dhe mesatare.