MENU
klinika

Pak dhe saktë

7 blerjet e vetme që duhet të bëni këtë sezon

14.05.2020 - 09:40

Jemi ende në mes të pranverës, por padyshim sytë i kemi nga vera! Fustanet e holla mezi po presin të dalin nga dollapi, por pavarësisht entuziazmit, mos u nxitoni me blerje. Bëhuni praktik dhe të zgjuar, që do të thotë harxhoni para vetëm për gjërat që duhen.

Çfarë është trend këtë sezon?

#1. Bluza/këmisha pa mëngë

Fustanet gjithashtu…

#2. Ngjyrat e forta

Pak dhe saktë: 7 blerjet e vetme që duhet të bëni

#3. Syzet Aviator

#4. Kostumet me pantallona të shkurtra.

Fillimisht mund të mos ju duket stili juaj, por më pas do t’i dashuroni.

Pak dhe saktë: 7 blerjet e vetme që duhet të bëni

#5. Çdo gjë prej kashte!

#6. Crop top me ngjyra, shumë ngjyra!

Pak dhe saktë: 7 blerjet e vetme që duhet të bëni

#7. Këpucët-bizhu

Një palë si këto janë investim!

Burimi: Who What Wear