MENU
klinika

9 veshje praktike

Gati për verën?! Ja ç’duhet të blesh

28.05.2020 - 13:18

Por sërish dëshirojmë të blejmë diçka të re tani që po vjen vera dhe praktike, ashtu siç jemi mësuar gjatë izolimit. Ne kemi përzgjedhur sot disa veshje dhe aksesorë praktikë  që mund t’i vishni edhe në shtëpi por edhe gjatë plazhit tani që na ndajnë vetëm pak ditë nga hapja e sezonit.

Nëse mendoni se mund të keni mungesë të disa veshjeve bazë të sezonit veror, atëherë shikoni më poshtë 9 artikujt praktikë që mund të blini.

Një bluzë e bardhë

Një palë pantallona të bardha të shkurtra

Një këmishë linoje

Kapelë

kolana e librave

Shapka me gisht

Një çantë të madhe

Bikini prej pambuku

Body të bardhë

Fustan me mëngë të fryra!

/WhoWhatWear