MENU
klinika

Rrethohet zona, pritet mbërritja e ekspertëve

Gjendet një minë pranë Portit të Durrësit

19.05.2020 - 11:22

Gjendet një minë pranë Portit të Durrësit.

Mësohet se municioni luftarak është gjetur gjatë hapjes së një kanali, afër Portit.

Ndërkohë, është rrethuar menjëherë zona dhe pritet të mbërrijnë ekspertët për të bërë verifikimet e duhura dhe hequr minën.

Rënie temperaturash dhe reshje të dendura

Zonat ku rrezikohen përmbytje

Ja sa ishte magnituda dhe epiqendra

Durrësi zgjohet me lëkundje tërmeti

Apeli vendos për fatin e tre gjyqtarëve të Durrësit

Udhëtuan me paratë e biznesmenit për “El Clasico-n”

Burg për 3 të akuzuar, 2 të tjerë…

Vrasja e babait dhe plagosja e djalit në Durrës

Arrestohen 20 persona, ja për çfarë akuzohen!

Aksioni i FNSH dhe RENEA-s në gjithë Shqipërinë