MENU
klinika

Gjeni bluzën më të thjeshtë në dollap

Kjo veshje do të jetë kryefjala e kësaj vere!

21.05.2020 - 10:02

Ka trende që janë aq minimaliste dhe të gjithë i përdorin kaq shumë pa e kuptuar fare që po ndjekin modën e sezonit! Si përshembull bluzat/këmishat pa mëngë! 

Bluza më e thjeshtë që keni në dollap do të jetë

Këtë verë, s’keni pse mendoheni gjatë. Fustanet me printe lulesh dhe ky model bluzesh do t’ju shpëtojnë!

Bluza më e thjeshtë që keni në dollap do të jetë

Krahët e zbuluar janë në modë, qofshin ato të palestruar ose jo! Një bluzë e bardhë me mëngë zhapone, kombinuar me një palë xhinse dhe një varëse për të kompletuar look-un, ju bën dukeni të veshura me shije dhe të ndiheni rehat në të njëjtën kohë.

Bluza më e thjeshtë që keni në dollap do të jetë

E mira e këtij modeli është që është kaq i thjeshtë sa shkon me çdo gjë!

Bluza më e thjeshtë që keni në dollap do të jetë

Mund të kombinoheni si të doni, por mos harroni aksesorët. Një palë syze, një orë ose një varëse dhe gati!

Burimi: Who What Wear