MENU
klinika

Dita e dytë në Kosovë

Rama takon kreun e LDK, Isa Mustafën

30.06.2020 - 10:32

Kryeministri Rama ka rinisur takimet në ditën e dytë të tij në Kosovë. Rama ka takuar Isa Mustafën dhe duke publikuar një foto e ka shoqëruar atë me një shkrim të shkurtër.

Rama thoët se është me kreun e LDK, Isa Mustafën në Prishtinë. Kjo pritet të jetë dita e fundit e Ramës në Kosovë.

Vizita erdhi pas aktakuzave nga Thaçit e Veselit nga Prokuroria Speciale e Hagës të cilat Rama i quajti baltë ndaj gjithë shqiptarëve.

STATUSI NGA EDI RAMA

????NË PRISHTINË – Me Isa Mustafën,
Kryetarin e Lidhja Demokratike e Kosovës