MENU
klinika

Shkonin për kontroll nëpër lokale

4 raste të reja në Durrës, punonjës të Inspektoriatit Shëndetësor

02.07.2020 - 10:30

Ministria e Shëndetësisë raportoi sot se në qytetin e Durrësit ishin konfirmuar 4 raste të reja me Covid-19.

Bëhet me dije se rastet e reja i përkasin tre punonjësve të Inspektoriatit Shëndetësor. Këta të fundit dyshohet të jenë infektuar në terren, pasi shkojnë për kontroll nëpër lokale, se sa zbatohen masat e vendosura për frenimin e përhapjes ë virusit.

Ndërsa rasti i katërt në Durës i përket një inspektori të AKU-së.

Elvis Naci: Shtëpitë do t’i ndërtojmë vetë

Pasojat e tërmetiti/ Firmoset marrëveshja për Thumanën

Çmimet këtë vit janë të lira!

Durrësi zgjedhja e parë për shumë pushues

Fieri dhe Elbasani kanë “humbur” banorë

Durrësi bëhet qyteti i dytë më i madh në vend

Pëson arrest kardiak pasi del nga uji

Ndërron jetë pushuesi 64-vjeçar në Durrës

Ishte në pronësi të Emiljano Shullazit

Sekuestrohet hotel “Vollga” në Durrës