MENU
klinika

Kursi

Bursa dhe këmbimi valutor, 09 korrik 2020

09.07.2020 - 06:50

Euro ka rënë duke arritur sot në vlerën e 124.20 lekëve.

Dollari amerikan, këmbehet në tregun valutor me 110.20 lekë, në një ndryshim negativ nga dita e djeshme.

Paundi britanik, shkon në vlerën e 137.60 lekëve.

Dollari kanadez, bie në vlerën e 81.60 lekëve.

Franga zvicerane këmbehet sot me 116.60 lekë.

Dhe së fundmi jeni japonez, kap vlerën e 1.02 lekëve.

Zbuloni më tej çmimet e naftës në tregjet ndërkombëtare më tej tarifat e arit, argjendit, linjave ajrore dhe telefonike, të cilat njëlloj kanë pësuar një rritje të ndjeshme. Më poshtë gjeni grafikën për më shumë informacion:

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN