MENU
klinika

Parashikimi

Moti për ditën e martë, 21 korrik 2020

21.07.2020 - 07:01

Temperatura relativisht të larta dhe kthjellime mbizotërojnë në të gjithë shqipërinë deri në orët e pasdites kur në verilindje dhe juglindje shfaqen vranësira kalimtare por pa shi.

Edhe nata vijon në të njëjtat kushte atmosferike.

Temperaturat e ajrit do të rriten në mëngjes dhe mesditë duke u luhatur nga 15°C deri në 37°C maksimumi.

Era do fryjë e lehtë me shpejtësi 30 km/h nga drejtimi Veriperëndimor duke krijuar dallgëzim 2 ballë.