MENU
klinika

Humb jetën një tjetër pushues

Gjendet një grua e mbytur në plazhin e Durrësit

25.08.2020 - 09:14

Një tjetër pushues ka humbur tragjikisht jetën në bregdetin shqiptar.

Mësohet se një grua 60 vjeçe është gjetur e pajetë te Shkëmbi i Kavajës.

Policia njofton se gruaja nga Elbasani është mbytur duke u larë, ndërsa trupi i pajetë i viktimës është dërguar në morgun e Tiranës.

  • Durrës/Informacion paraprak

Më datë 25.08.2020, rreth orës 09:45, në lagjen nr.13, Shkëmbi i Kavajës, shtetësja K.K.,60 vjeçe, banuese në Elbasan, dyshohet se është mbytur duke u larë në det, e për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.