MENU
klinika

E trishtë në Durrës

I mituri mbytet teksa lahej në pishinë

12.08.2020 - 12:06

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në Durrës, ku një i mitur vetëm 10 vjec, pushues nga Kosova është mbytur teksa lahej në pishinë.

Durrës/Informacion paraprak

Më datë 12.08.2020, rreth orës 12:40, në lagjen nr.13, Plazh, Durrës, shtetasi kosovar E.T., 10 vjeç, dyshohet se është mbytur duke u larë në pishinë, e për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.