MENU
klinika

Parashikimi

Moti për ditën e mërkurë, 16 shtator 2020

16.09.2020 - 07:00

Ditën e mërkurë do të vijojë moti i kthjellët me vranësira të pakëta.

Era do të fryjë Juglindje-Veriperëndim 1-6 m/sek dhe përgjatë bregdetit përkohësisht deri 12 m/sek.

Valëzimi në det i forcës 2 deri 3 ballë.