MENU
klinika

Parashikimi

Moti për ditën e mërkurë, 30 shtator 2020

30.09.2020 - 07:55

Moti i kthjellët do të mbizotëroje në pjesën më të madhe të territorit duke përjashtuar vranësirat e pakta kalimtare.

Në zonën e Veriut dhe kryesisht Veriperëndimit mot me vranësira mesatare dhe të dendura shoqëruar me reshje shiu të herëpashershme me intensitet të ulët.

Era do të jetë me drejtim Juglindje – Veriperëndim me shpejtësi deri në 8m/sek, kryesisht përgjatë vijës bregdetare, shoqëruar me një valëzim të forcës 0-1 ballë.