MENU
klinika

Përgjigjet mjeku

Kistet në vezore/ Kur duhet kërkuar ndihma e mjekut?

17.12.2020 - 10:28

“Pyet mjekun” është rubrika më e re, një platformë që bën të mundur kontaktin ndërmjet mjekut dhe pacientit.

Nëse keni ndonjë pyetje, për gjithçka që ju shqetëson në shëndetin tuaj, këtu do të merrni përgjigje nga mjekë me eksperiencë, pa rezervime takimesh dhe duke shmangur radhët e gjata.

Pacientja: Kistet në vezore/ Kur duhet kërkuar ndihma e mjekut?

Mjeku: 

  • Në rast dhimbjeje të fundit të barkut të menjëhershme dhe të forta
  • Dhimbje të shoqëruar me ethe dhe të vjella
  • Kur ka shenja të shokut si p.sh : ftohje të trupit, shpeshtim të frymëmarrjes, dobësi, lëkurë e ftohte dhe e lagësht.

Nëse keni edhe ju pyetje, dhe doni të merrni një përgjigje të shpejtë nga mjekët e “spitalit tonë online”, klikoni këtu. Identiteti juaj do të mbetet anonim.