MENU
klinika

I pari president amerikan që fajësohet dy herë

Gjyqi ndaj Trump fillon nesër, çfarë duhet të dimë?

08.02.2021 - 17:43

Përkthyer dhe përshtatur nga The Guardian/ F.H, Konica.a

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN