MENU
klinika

Kursi

Bursa dhe këmbimi valutor, 4 maj 2021

04.05.2021 - 06:00

Monedha e eurozonës, shitet sot me 123.3 lekë.

Dollari amerikan këmbehet me 102.8 lekë.

Paundi britanik kap sot vlerën e 142.3 lekëve.

Dollari kanadez këmbehet në tregun valutor me 83.6 lekë.

Franga zvicerane kap vlerën e 112 lekëve.

Dhe së fundmi jeni japonez, shitet me 0.94 lekë.

Zbuloni më tej çmimet e naftës në tregjet ndërkombëtare më tej tarifat e arit, argjendit, linjave ajrore dhe telefonike, të cilat njëlloj kanë pësuar një rritje të ndjeshme. Më poshtë gjeni grafikën për më shumë.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN