MENU
klinika

“Zoti producent është gati”

Çfarë po “kurdisin” Lori Hoxha dhe Ledion Liço?

07.05.2021 - 10:07

Në këtë mënyrë ajo ka lajmëruar se punë të reja janë rrugës e nga ana tjetër e ka rikthyer kunatin në ‘Instagram’, gjë që ndodh rrallëherë, por ndodh vetëm nga Lori ose Sara. Ç’të jenë duke kurdisur vallë dyshja? Këtë me siguri do e zbulojnë vetë ata në ditët në vijim./revistawho.com