MENU
klinika

Çfarë ndodhi mes moderatoreve?

“Abuzoi me imazhin tim”, Roza Lati i kundërvihet Bieta Sulos

12.06.2021 - 10:37

Roza Lati tregoi për fotosesionin e saj më të ri në emisionin “Ftesë në 5”, në prezantimin e Bieta Sulos.

Teksa zbuloi se çfarë ka dashur të thotë me ato foto aq të nxehta dhe mbishkrimin provokues, “Nëse do të shisja sextape-in tim do të isha bilionere”, moderatorja bukuroshe është ndjerë e ofenduar se përse nuk është pyetur mbi projektet e saj të re, duke ironizuar në emision.

Emisioni u mbyll, do rinisë në shtator, faleminderit që pyete. Shumë i bukur edhe seriali, ua sugjeroj ta shihni.Emisioni u mbyll, do rinisë në shtator, faleminderit që pyete. Shumë i bukur edhe seriali, ua sugjeroj ta shihni.

Me kaq, Roza ka shpërthyer në Instagram-in e saj ndaj moderatores Bieta Sulo.

Unë nuk e kuptoj të të ftoj tjetra në studio dhe të të ofendoj…
Dhe ndërkohë më fshini videon ???? Nga walli ??????
Kam 1001 inboxe nga njerëzit që reagojnë si mundet në një emision televiziv të të fyej tjetra në shtëpine e vetë ku ti i shkon e ftuar … dhe nuk përtoj ti nxjerr të gjitha inboxet një nga një meqë lozni kaq pisët dhe më fshini videon