MENU
klinika

Kursi

Bursa dhe këmbimi valutor, 11 qershor 2021

11.06.2021 - 06:00

Monedha e eurozonës, shitet sot me 123.2 lekë.

Dollari amerikan këmbehet me 101.4 lekë.

Paundi britanik kap sot vlerën e 143.1 lekëve.

Dollari kanadez këmbehet në tregun valutor me 84.1 lekë.

Franga zvicerane kap vlerën e 112.9 lekëve.

Dhe së fundmi jeni japonez, shitet me 0.93 lekë.

Zbuloni më tej çmimet e naftës në tregjet ndërkombëtare më tej tarifat e arit, argjendit, linjave ajrore dhe telefonike, të cilat njëlloj kanë pësuar një rritje të ndjeshme. Më poshtë gjeni grafikën për më shumë.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN