MENU
klinika

Kursi

Bursa dhe këmbimi valutor, 8 qershor 2021

08.06.2021 - 06:00

Monedha e eurozonës, shitet sot me 123.2 lekë.

Dollari amerikan këmbehet me 101.3 lekë.

Paundi britanik kap sot vlerën e 142.9 lekëve.

Dollari kanadez këmbehet në tregun valutor me 84 lekë.

Franga zvicerane kap vlerën e 112.3 lekëve.

Dhe së fundmi jeni japonez, shitet me 0.93 lekë.

Zbuloni më tej çmimet e naftës në tregjet ndërkombëtare më tej tarifat e arit, argjendit, linjave ajrore dhe telefonike, të cilat njëlloj kanë pësuar një rritje të ndjeshme. Më poshtë gjeni grafikën për më shumë.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN