MENU
klinika

Moderatorja flet pas ndarjes nga Donaldi

A ka krijuar një lidhje të re Bora Zemani?

10.07.2021 - 09:50

Moderatorja bukuroshe Bora Zemani është ndër më të komentuarat e momentit. Vetëm pak muaj më parë ajo dhe aktori Donald Veshaj i dhanë fund lidhjes së tyre.

Mbrëmjen e djeshme, ajo ka treguar se është vetëm me të birin, por sigurisht nuk i përjashton mundësitë që në të ardhmen të këtë dhe dikë tjetër në krahë.

“Jeta jote private do jetë vetëm mes teje dhe Arborit apo do të këtë edhe një partner në të ardhmen?”, e pyeti Antonela Berisha.

“Po tani unë dhe Arbori jemi mirë bashkë, por erdhi dhe ndonjë gjë tjetër, nuk ka problem. Por nuk është se jemi fokusuar atje”, u përgjigj Bora.

‘Isha fëmijë, familja qëndroi në Prishtinë’

Dua Lipa rrëfen e prekur largimin nga Kosova

Të tjerëve u duken të çuditshme

Këto gjëra ndodhin vetëm në vendet skandinave

Disa personazhe që thuhet se do të marrin pjesë

Çfarë dihet deri tani rreth ‘Ferma VIP’?