MENU
klinika

Kursi

Bursa dhe këmbimi valutor, 22 korrik 2021

22.07.2021 - 06:00

Monedha e eurozonës, shitet sot me 122.5 lekë.

Dollari amerikan këmbehet me 104.1 lekë.

Paundi britanik kap sot vlerën e 143 lekëve.

Dollari kanadez këmbehet në tregun valutor me 82.6 lekë.

Franga zvicerane kap vlerën e 112.7 lekëve.

Dhe së fundmi jeni japonez, shitet me 0.95 lekë.

Zbuloni më tej çmimet e naftës në tregjet ndërkombëtare më tej tarifat e arit, argjendit, linjave ajrore dhe telefonike, të cilat njëlloj kanë pësuar një rritje të ndjeshme. Më poshtë gjeni grafikën për më shumë.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN6.8 miliardë dollarë janë marrë në tregun e brendshëm

Borxhi 12 Mld Usd, Qeveria sytë nga shqiptarët

Raporti i Oxfam/ Skema të pasigurta, të paprovuara

BBC: Synimet zero neto ‘joreale’

Gjendja e Bankës së Shqipërisë dhe projeksionet

Sejko: Një ecuri e plogësht e tregut të punës

Nga Financial Times/ Mbi 16 trilionë dollarë

Aksionet globale të borxhit me rendiment negativ