MENU
klinika

Kursi

Bursa dhe këmbimi valutor, 5 korrik 2021

05.07.2021 - 06:00

Monedha e eurozonës, shitet sot me 122.7 lekë.

Dollari amerikan këmbehet me 103.6 lekë.

Paundi britanik kap sot vlerën e 142.7 lekëve.

Dollari kanadez këmbehet në tregun valutor me 84.1 lekë.

Franga zvicerane kap vlerën e 16.51 lekëve.

Dhe së fundmi jeni japonez, shitet me 0.93 lekë.

Zbuloni më tej çmimet e naftës në tregjet ndërkombëtare më tej tarifat e arit, argjendit, linjave ajrore dhe telefonike, të cilat njëlloj kanë pësuar një rritje të ndjeshme. Më poshtë gjeni grafikën për më shumë.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN