MENU
klinika

Nuk dihen shkaqet

E rëndë në Greqi, i moshuari gjendet i gozhduar në kangjella

23.07.2021 - 10:55

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Greqi.

Një i moshuar është gjetur i gozhduar në kangjellat e një blloku pallatesh në Kalithea.

Ishin oficerët e policisë ata që e kanë gjetur burrin në kushtet ekstreme. Menjëherë në vendngjarje kanë mbërritur zjarrfikëset të cilët bënë të mundur lirimin e të moshuarit të pajetë nga gozhdat dhe kangjellat.

Policia po e heton rastin si një vrasje të mirëmenduar, ndërsa nuk dihen ende shkaqet se përse autorët ndërmorën vendimin e rëndë.