MENU
klinika

Qëllimi u arrit!

Elhaida fshin gjithçka nga Instagrami, por…

10.09.2021 - 07:07

Sa më shumë postime aq më tepër vëmendje është receta e rrjeteve sociale. Por funksionon edhe ndryshe dhe këtë na e kujtoi Elhaida Dani.

Këngëtarja ka hequr çdo postim nga llogaria e saj në Instagram dhe ka lënë vetëm foton e profilit ku lexohet qartë “Duke punuar për projekte të reja”.

Siç duket surprizat do të jenë nga ato “big”, ndërsa koncerti ku do ta shohim së afërmi do të jetë ai në Air Albania ku do të hapë koncertin e Ermal Metës, që vjen më 17 shtator në Tiranë./revistawho.com