MENU
klinika

Premiera e “No Time To Die”

Billie Eilish rrëfeu se çfarë ndodhi kur takoi familjen mbretërore

15.10.2021 - 11:05

Billie Eilish pati një takim çuditërisht normal me Princin William dhe Kate Middleton, Duka dhe Dukesha e Kembrixhit.

Në Jimmy Kimmel Live të Mërkurën mbrëma, 13 Tetor, Eilish kujtoi takimin me anëtarët e familjes mbretërore britanike në premierën No Time to Die në fund të shtatorit. Ylli i popit mori pjesë në premierën në Londër të filmit të fundit të James Bond sepse ajo shkroi dhe interpretoi këngën e titullit, të quajtur gjithashtu “No Time to Die”. Kënga i dha asaj një çmim Grammy.

Për shkak se Bond është britanik, premiera kishte shumë mysafirë britanikë, përfshirë anëtarët e familjes mbretërore dhe
Billie Eilish pati kënaqësinë t’i takonte ata: Princ William, Kate Middleton dhe Princ Charles, për të qenë të saktë.
Por takimi me anëtarët e familjes mbretërore ishte më pak formal sesa Eilish sesa supozohej se do të ishte.

“Kishte një listë të tërë të gjërave,” tha Eilish në lidhje me mirësjelljen dhe formalitetet që iu tha të ndiqte kur takohej me anëtarët e familjes mbretërore në premierë, por ajo nuk i kushtoi vëmendje atyre rregullave.

“Unë u përpoqa, po e planifikoja. Dhe ata ishin thjesht kaq normalë. Ata nuk më bënë të ndihem si: ‘Oh, kam frikë, nuk mund të flas me ta.’ Ata kishim kompliment dhe i kishin të gjitha këto pyetje për mua, ” vazhdoi Eilish.

“Ata ishin thjesht shumë miqësorë dhe si… gazmorë dhe të ëmbël. Nuk mund të ankohem. Ishte e mahnitshme. ”

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Për çfarë e akuzojnë këtë herë?

Billie Eilish ka një përgjigje për të gjithë