MENU
klinika

Tendencat e preferuara

Trendet e këpucëve që padyshim “vulosën” modën e vitit 2021!

01.12.2021 - 07:37

A mund ta besoni se viti 2021 ka mbaruar pak a shumë…?!

Kjo ishte një pyetje retorike, sepse përgjigja është padyshim jo. Por duke qenë se nuk mund të luftojmë kalimin e pashmangshëm të kohës, jemi këtu për të folur për të gjitha tendencat tona të preferuara nga viti 2021.

Vitin e kaluar, ne kemi parë të gjitha stilet më të bukura nga këpucët me zinxhirë të trashë deri tek pantoflat komode dhe gjithçka tjetër.

Disa prej tyre mund të jenë të njohura pasi janë rishfaqur ndërsa të tjerat ndihen më të freskëta ose janë përsëritje moderne të siluetave klasike. Nëse nuk jeni ende gati për të hyrë në vitin 2022, ka shumë tendenca këpucësh për t’u shqyrtuar në këtë listë.

Ju ftojmë të ndiqni disa nga tendencat e lezetshme të këpucëve që kemi parë dhe pëlqyer në 2021:

Victoria Beckham

HAVVA MUSTAFA

Max Mara

SAM EDELMAN

GANNI

CHELSEA PARIS

NEW BALANCE

Valentino

Versace

VIONIC

VAGABOND

Molly Goddard

UGG

Rag & Bone

GANNI

SWEDISH HASBEENS

RAYE

STELLA MCCARTNEY

SHEKUDO

Thebe Magugu

 

BROTHER VELLIES

LOEFFLER RANDALL