MENU
klinika

Bileta e rikthen në “Big Brother VIP”

Einxhel eliminohet dhe shpërthen në lot

12.01.2022 - 11:36

Konkurrentja që është eliminuar sonte nga Big Brother Vip është Einxhel Shkira, pas gati më shumë se 2 muajsh qëndrim. Ajo u shpreh se e priste një vendim të tillë por megjithatë ka shpërthyer në lot dhe nuk harroi të rionizojë as Donaldin. Gjithsesi moderatroja është rikthyer në garë duke i surprizuar të gjthë pasi kishte “biletën e kthimit “.

Shkira është përshëndetur nga konkurrentët e tjerë, veçanërisht nga i dashuri i saj Dj Dagz të cilit i ka kërkuar të vijojë lojën.

Nuk ka munguar as puthja me Dj Dagz para momentit të daljes nga dera e shtëpisë së Big Brother Vip. Gjithashtu në momentin e fundit para daljes ajo i është drejtuar Donaldit se “t’u plotësua dëshira”. Ndërsa sapo mbërriti në studio, moderatorja zbuloi se ishte nata e saj me fat, pasi ajo kishte një biletë vajtje-ardhje që i jep mundësinë të rikthehet në lojë. Ajo emocionua dhe u largua shumë e lumtur drejt shtëpisë se Big Brother.