MENU
klinika

“Beniadës i ka mbaruar ‘parfumi’”

Banorët diskutojnë nominimet

04.02.2022 - 12:13

Tashmë, edicioni “Big Brother VIP Albania” është shumë pranë finales, e rrjedhimisht rrethi ngushtësohet, ndërkohë që në shtëpi ngelen vetëm banorët e fortë e pretendente për fitore.

Kjo gjë bën që të nxiten diskutime midis konkurrentëve lidhur me parashikimet e tyre për eleminimet e të premtes.

Kështu, Monika dhe Iliri, të vetmit banorë që i kanë shpëtuar televotimit, kanë diskutuar mbi banoret që mund të largohën nga shtëpia. Ata fillimisht thanë se presin që Donaldi të jetë në finale, ndërkohë që kanë komentuar edhe qëndrimin e Beniadës në shtëpi.

Iliri ka komentuar rrugëtimin e modeles së njohur në shtëpi, duke thënë se ajo luan për vete.

“Beniadës për shkak të ‘O parfum parfumit’, i ka mbaruar parfumi. Mirëpo ja që njerëzit parfum duan, të parfumosen. Megjithëse dhe unë mendoj që, që në tetor kjo gjë ka qenë, ska dhënë gjë tjetër.

Kjo, dhe një rast që mbronte shoqen e saj në nje mënyrë ndryshe nga ajo qe kishte dal pak me parë.”- tha balerini i mbështëtur nga Monika.

“Ajo po luan për vete. Loja është loja, miqësia është miqësi, motra është motra dhe vëllai është vëllai.”-ka përmbyllur Iliri.

Ata diskutuan se lidhur me eleminimin të rrezikuarat janë Einxhel dhe Beniada, ose Einxhel dhe Arjola.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Alesia Bami rrëfen prapaskenat e ftesës që iu bë modeles

A u bë xheloze që Beniada Nishani do prezantojë emisionin e saj?

Ku do ta shohim bukuroshen pas Big Brother?

Beniada merr ofertën e papritur nga Top Channel

Surprizohet nga e ëma dhe vëllai

Mes lotësh, Beniada rrëfen betejën me tumorin