MENU
klinika

Nënë për herë të parë

Genta Ismajli zbulon emrat e binjakëve!

13.02.2022 - 13:12

Këngëtarja e mirënjohur, shqiptarja e Kosovës, Genta Ismajli dhe partneri i saj Huseyin Usta prej pak muajsh, kanë sjellë në jetë fëmijët e tyre, dy binjakë, një djalë edhe një vajzë.

Ata mesa duket kanë zgjedhur të mbajnë portretet e bebushave të tyre larg medias dhe portaleve, duke mos publikuar foto të binjakëve. Mirëpo së fundmi, ata kanë vendosur të zbulojnë emrat e tyre kaq unikë e të veçantë.

Teksa ka hapur dhe llogari “Instagram”-i me emrat e tyre, Genta Ismajli zbuloi se ata kanë quhen Icon dhe Ivy Blue.

Rikujtojmë se këngëtarja disa kohë më parë ka publikuar këngën e saj më të re “Bad Bitrch” në bashkëpunim me këngëtarët gjermanë  Eko Fresh & Phat Crispy dhe ajo që i ka bërë të gjithëve përshtypje është se xhirimet e klipit janë bërë pikërisht gjatë periudhës që ajo ka qenë shtatzënë.

Ajo këtë lajm e fshehu për shumë gjatë derisa para disa muajsh publikoi një video së bashku me partnerin e saj ku dhe konfirmoi lajmin e bukur të shtatzënisë.

Ashtu siç e do zakoni, para ardhjes në jetë të binjakëve ata organizuan një “baby shoëer” dhe Genta zbuloi foto nga eventi, por pa treguar se cilët persona kanë qenë të ftuar në gëzimin e tyre të madh.

Zhgënjimet që ka marrë nga shoqëria

Stresi rrëfehet haptazi në shtëpinë e BBV Kosova

Çfarë shkruhet për reperin e njohur

Don Xhoni ‘shënjestrohet’ nga mediat serbe

Shoqe e ngushtë me ish-in e bashkëshortit!

Çfarë po kurdisin JLo dhe Jennifer Garner

Pas deklaratës së bujshme, reagon këngëtarja serbe

“Shaqiri dëgjon këngët e mia para ndeshjes…”!